Evenementen

12 nov 2018
TROMP 2018 Concours 2e Ronde

TROMP 2018 Concours 2e Ronde

Muziekgebouw Eindhoven

In de tweede ronde strijden de deelnemers ook om de Willem Vos Prijs voor de beste uitvoering van een werk voor solo marimba door een componist uit Nederland. Voor een optreden van maximaal 15 minuten kunnen zij kiezen uit een van de volgende werken:

  • Louis Andriessen - Woodpecker
  • Jan Bus - Solitude
  • Anthony Fiumara - An Index of Wood (selection of movements)
  • Bart de Kemp - Mama Rimba
  • Dolf de Kinkelder - Touch
  • Ton de Leeuw - Midare
  • Arnold Marinissen Totem I & Totem II
  • Aart Strootman - Solo for marimba
  • Jacob ter Veldhuis - Barracuda (solo version)
  • Sinta Wullur Dukha
  • Yannis Kyriakides - Bee Cult

In de 1e en 2e Ronde kunnen kandidaten zich kwalificeren voor de Halve Finale op woensdag 14 en donderdag 15 november 2018.

Het concours bijwonen

De voorrondes, Halve Finale en Finale vinden plaats bij Muziekgebouw Eindhoven. De voorrondes en Halve Finale in de Kleine Zaal zijn vrij toegankelijk voor publiek. U kunt alleen tijdens applaus en changementen tussen deelnemers plaats nemen in de zaal.

Voor de Finale, die plaats vindt in de Grote Zaal, kunt u een ticket kopen bij het Ticketbureau van Muziekgebouw Eindhoven.


Tijden en speelschema kunnen tot het laatste moment wijzigen, raadpleeg daarom altijd hier de meest actuele tijden en schema’s.

09.30 - 09.40: Philipp Gattringer speelt Arnold Marinissen - Totem I & Totem II
09.40 - 09.50: Fabian Ziegler speelt Jan Bus - Solitude
09.50 - 10.00: Samuel Chan speelt Aart Strootman - Solo for marimba
10.00 - 10.10: Noè Rodrigo Gisbert speelt Arnold Marinissen - Totem I & Totem II

10.40 - 10.50: Hannah Weaver speelt Jacob ter Veldhuis - Barracuda (solo version)
10.50 - 11.00: Masayuki Niino speelt Jan Bus - Solitude
11.00 - 11.10: Weiqi Bai speelt Arnold Marinissen - Totem I & Totem II
11.10 - 11.20: Damian Oleksiak speelt Dolf de Kinkelder - Touch

11.50 - 12.00: Ling Lu speelt Arnold Marinissen - Totem I & Totem II
12.00 - 12.10: Elliott Gaston-Ross speelt Jacob ter Veldhuis - Barracuda (solo version)
12.10 - 12.20: Yung-Tuan Ku speelt Ton de Leeuw - Midare
12.20 - 12.30: Nikolay Ivanov speelt Jan Bus - Solitude

13.30 - 13.40: Stefan Traninger speelt Arnold Marinissen - Totem I & Totem II
13.40 - 13.50: Oliver Xu speelt Jacob ter Veldhuis - Barracuda (solo version)
13.50 - 14.00: Marianna Bednarska speelt Jan Bus - Solitude
14.00 - 14.10: Martin Malatray speelt Arnold Marinissen - Totem I & Totem II

14.40 - 14.50: Daniel Reifsteck speelt Aart Strootman - Solo for marimba
14.50 - 15.00: Shiqi Zhong speelt Jacob ter Veldhuis - Barracuda (solo version)
15.00 - 15.10: Luca Staffelbach speelt Arnold Marinissen - Totem I & Totem II
15.10 - 15.20: Yinzhi Yang speelt Jan Bus - Solitude

15.50 - 16.00: Kai Strobel speelt Arnold Marinissen - Totem I & Totem II
16.00 - 16.10: João Miguel Simões speelt Dolf de Kinkelder - Touch
16.10 - 16.20: Sebastian Wielandt speelt Arnold Marinissen - Totem I & Totem II
16.20 - 16.30: Jonathan Jakshøj speelt Jan Bus - Solitude

17.00 - 17.10: Kalle Hakosalo speelt Arnold Marinissen - Totem I & Totem II
17.10 - 17.20: Alexander Smith speelt Jan Bus - Solitude
17.20 - 17.30: Vítor Castro speelt Aart Strootman - Solo for marimba

 

TROMP 2018 Concours 2e Ronde

Deel dit event

TROMP has a growing list of excellent

winners