Concours schema dag 1

Bekijk hier het schema van de livestream van dag 1 van het concours

TROMP International Percussion Competition 2020 gaat van start op 7 november om 10:00 uur.

Bekijk hieronder het schema van de stream van dag 1 waarop de eerste 14 deelnemers zullen optreden.

De 8 halve finalisten worden bekend gemaakt op zondag 8 november om 19:00 uur via de livestream.

Kijk alle optredens terug:


Deel 1: Ling Lu - Guillem Serrano - Fabian Ziegler

Deel 2: Nozomi Hiwatashi - Tom Pritchard - Meng-Fu Hsieh - Cédric Gyger

Deel 3: Ti-Hsien Lai - Yuan Xia - Loic Morin (part 1)

Deel 4: Loic Morin (part 2) - Diego Casado - Tamara Kurkiewicz


Participant 1
Ling Lu
Iannis Xenakis - Rebonds B
Bruce Hamilton - Interzones
Jacob ter Veldhuis - Barracuda


Participant 2
Guillem Serrano
Arnold Marinissen - Totem I
Arnold Marinissen - Totem II
Franco Donatoni - Omar I
Franco Donatoni - Omar II
Iannis Xenakis - Rebonds A


Participant 3
Yinzhi Yang
Philippe Hurel - Loops II
Arnold Marinissen - Totem I
Arnold Marinissen - Totem II
Iannis Xenakis - Rebonds B


Participant 4
Fabian Ziegler
Jan Bus - Solitude
Bruce Hamilton - Interzones
Iannis Xenakis - Rebonds B


Participant 5
Nozomi Hiwatashi
Iannis Xenakis - Rebonds A
Bruce Hamilton - Interzones
Arnold Marinissen - Totem I
Arnold Marinissen - Totem II


Participant 6
Tom Pritchard
Kevin Volans - Asanga
Jacob ter Veldhuis - Barracuda
Bruce Hamilton - Interzones


Participant 7
Meng-Fu Hsieh
José Manuel López López - Cálculo Secreto
Iannis Xenakis - Rebonds B
Jan Bus - Solitude


Participant 8
Cédric Gyger
Philippe Manoury - Le Livre des Claviers IV
Iannis Xenakis - Rebonds B
Jacob ter Veldhuis - Barracuda


Participant 9
Ti-Hsien Lai
Iannis Xenakis - Rebonds A
Ben Wahlund - Hard-Boiled Capitalism… 
Dolf de Kinkelder - Touch


Participant 10
Yao-Te Hsieh
Iannis Xenakis - Rebonds B
José Manuel López López - Cálculo Secreto
Jacob ter Veldhuis - Barracuda


Participant 11
Yuan Xia
Iannis Xenakis - Rebonds B
Arnold Marinissen - Totem I
Arnold Marinissen - Totem II
Franco Donatoni - Omar I


Participant 12
Loïc Morin
Philippe Manoury - Le Livre des Claviers IV
Iannis Xenakis - Rebonds A
Jan Bus - Solitude


Participant 13
Diego Casado
Ton de Leeuw - Midare
Philippe Hurel - Loops II
Iannis Xenakis - Rebonds A


Participant 14
Tamara Kurkiewicz
Ben Wahlund - Hard-Boiled Capitalism… 
Iannis Xenakis - Rebonds A
Louis Andriessen - Woodpecker

 

Meer nieuws

    TROMP aftermovie 2020

    Bekijk nu de TROMP 2020 aftermovie! In een paar minuten krijg je alle highlights te zien van het concours en festival.

    Agostinho wordt opgemerkt!

    In deze podcast vertelt hij over de uitdagingen die hij tegenkwam tijdens zijn deelname aan het online concours, zijn live optredens bij Podium Witteman en Bimhuis en zijn interview met Adams magazine.

    Marijn ten Harmsen van der Beek neemt afscheid als voorzitter van de Stichting Tromp Muziek Biënnale

    Het TROMP-team en samenwerkingspartner Muziekgebouw Eindhoven zijn Marijn zeer erkentelijk voor zijn inzet, enthousiasme en de belangrijke resultaten!