Concours schema dag 2

Bekijk hier het schema van de livestream van dag 2 van het concours

TROMP International Percussion Competition 2020 gaat van start op 7 november om 10:00 uur.

Bekijk hieronder het schema van de stream van dag 2 waarop de laatste 13 deelnemers zullen optreden.

De 8 halve finalisten zijn bekend gemaakt zondag 8 november om 19:00 uur via de livestream.
 

Kijk alle optredens terug van dag 2:

Deel 1: Jiyeon Kim - Daniel Bolba  - Yi Chen  - Ching-Yun Lin

Deel 2: Daan Wilms - Aya Masui  - Natsumi Shimada

Deel 3: Damian Oleksiak - Agostinho Sequeira  - Sebastian Wielandt

Deel 4: Oliver Xu -  Anja Lavrenčič - Noel Holloway


Participant 1
Jiyeon Kim
Philippe Hurel - Loops II
Jacob ter Veldhuis - Barracuda
Iannis Xenakis - Rebonds B


Participant 2
Daniel Bolba
Kevin Volans - Asanga
Arnold Marinissen - Totem I
Arnold Marinissen - Totem II
Carlos Roqué Alsina - Reflet (1)
Carlos Roqué Alsina - Reflet (2)
Carlos Roqué Alsina - Reflet (3)


Participant 3
Yi Chen
Philippe Manoury - Le Livre des Claviers IV
Ton de Leeuw - Midare
Iannis Xenakis - Rebonds B


Participant 4
Ching-Yun Lin
Kevin Volans - Asanga
Jacob ter Veldhuis - Barracuda
Ben Wahlund - Hard-Boiled Capitalism… 


Participant 5
Daan Wilms
Bruce Hamilton - Interzones
Iannis Xenakis - Rebonds A
Louis Andriessen - Woodpecker


Participant 6
Aya Masui
Iannis Xenakis - Rebonds B
Franco Donatoni - Omar I & II
Ton de Leeuw - Midare


Participant 7
Natsumi Shimada
Iannis Xenakis - Rebonds B
Aart Strootman - Solo for marimba
Philippe Manoury - Le Livre des Claviers IV


Participant 8
Damian Oleksiak
Dolf de Kinkelder - Touch
Iannis Xenakis - Rebonds B
José Manuel López López - Cálculo Secreto


Participant 9
Agostinho Sequeira
Kevin Volans - Asanga
Gunter Lege - Oh Clock_Big Ben Quadrupled
Jan Bus - Solitude


Participant 10
Sebastian Wielandt
Kevin Volans - Asanga
Bruce Hamilton - Interzones
Arnold Marinissen - Totem I
Arnold Marinissen - Totem II


Participant 11
Oliver Xu
Jacob ter Veldhuis - Barracuda
Philippe Manoury - Le Livre des Claviers IV
Iannis Xenakis - Rebonds A


Participant 12
Anja Lavrenčič
Bruce Hamilton - Interzones
Iannis Xenakis - Rebonds B
Florian Magnus Maier - Soleá


Participant 13
Noel Holloway
Iannis Xenakis - Rebonds A
Franco Donatoni - Omar II
Aart Strootman - Solo for marimba

Meer nieuws

    TROMP aftermovie 2020

    Bekijk nu de TROMP 2020 aftermovie! In een paar minuten krijg je alle highlights te zien van het concours en festival.

    Agostinho wordt opgemerkt!

    In deze podcast vertelt hij over de uitdagingen die hij tegenkwam tijdens zijn deelname aan het online concours, zijn live optredens bij Podium Witteman en Bimhuis en zijn interview met Adams magazine.

    Marijn ten Harmsen van der Beek neemt afscheid als voorzitter van de Stichting Tromp Muziek Biënnale

    Het TROMP-team en samenwerkingspartner Muziekgebouw Eindhoven zijn Marijn zeer erkentelijk voor zijn inzet, enthousiasme en de belangrijke resultaten!